معرفی نرم افزار استریم obs

OBS Studio نرم افزاری می باشد که برای گیمرها، طراحان، آرتیست ها یا حتی کاربران آماتوری که می خواهند ویدیو های خود را در استریم های آنلاین به اشتراک بگذارند طراحی شده است. ضبط هایی با کیفیت فوق العاده توسط OpenGL یا Direct3D ایجاد نمایید و آن ها را در استریم های آنلاین به راحتی به اشتراک بگذارید.

OBS با انواع استریم ها نظیر Twitch کار می کند و با رابط کاربری ساده ای که در اختیار شما قرار گرفته شده است به سادگی می توانید فیلم های خود استریم نمایید. شما حتی می توانید استریم های دلخواه خود را نیز اضافه نمایید، ویدیوی های تهیه شده توسط این استادیو با فرمت های پرکیفیتی نظیر MOV, FLV, MKV, MP4, TS ایجاد خواهند شد. نرم افزار OBS دارای عملکرد فوق العاده ای می باشد و می توانید بر روی ویدیوی های خود فیلتر های متنوعی را اضافه کنید. اگر بخواهبم بصورت یک لیست، برخی از ویژگی های نرم افزار OBS را اشاره کنیم، می‌توانیم بگوییم:

  •  وجود تم تاریک و روشن
  • امکان فیلتر گذاری بر روی ویدیو ها
  • پشتیبانی از فرمت های مختلف
  • امکان اضافه کردن استریم های دلخواه
  • رابط کاربری ساده

یکی دیگر از امکانات این برنامه قرار دادن زیر نویس هنگام استریم هست که به دو صورت مستقیم (قرار دادن متن در فضای داخل برنامه) و خواندن از فایل txt صورت می گیرد .

ما در این فروشگاه برنامه ای را آماده کرده ایم که با استفاده از آن می توان براحتی متن های مورد نظر جهت نمایش در زیرنویس را مدیریت کرد.

جهت مشاهده این برنامه می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

مطالعه بیشتر